Jeszcze do niedawna idea inteligentnego domu była intrygującym tematem z dziedziny Science Fiction. Nieco później – inteligentny dom był rozwiązaniem dostępnym wyłącznie dla wybranego grona majętnych szczęśliwców. Dzisiaj, dzięki firmom takim jak nasza – systemy do zarządzania inteligentnym domem są przystępne i realne do wykonania w niemal każdym środowisku.

INTELIGENTNY
DOM

Dla przypomnienia – o inteligentnym domu mowa wtedy, gdy mamy do czynienia z budynkiem, w jakim to zainstalowano szereg systemów realizujących swoje własne programu i funkcje, a równocześnie optymalizujących swoje działanie poprzez bezpośrednie i wzajemne porozumiewanie się ze sobą i to bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony człowieka.
Właśnie takie systemy chcemy Państwu zaprezentować i uczynić życie prostszym!
Budynek 4.0 – to budynek przyszłości, a jego największe atuty to:
• zapewnienie bezpieczeństwa dla domowników,
• tworzenie komfortowych rozwiązań,
• generowanie dużych oszczędności,
• proekologiczny charakter,
• wysoka wydajność bez kompromisów.

Warto pochylić się nieco bardziej nad każdym z tych zagadnień, aby w pełni zrozumieć fenomen inteligentnego domu i nie mieć wątpliwości, że w taki system warto zainwestować.

INTELIGENTNY BUDYNEK
budynek 4.0 na miarę XXI wieku!

Troska o bezpieczeństwo domowników jest realizowana z ramienia rozwiązań dla inteligentnego domu w wieloraki sposób. Jednak jednym z najczęściej wybieranych i stosowanych jest system tworzony w oparciu o szereg czujników ruchu i kamer, które tworzą kompletną instalację pozwalającą na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
Ma to szczególne znaczenie, gdy nikogo nie ma w domu, bądź też, gdy zapada noc. Dzięki posiadaniu systemu bezpieczeństwa inteligentnego domu można spokojnie spać, czy spędzać czas poza swoim miejscem zamieszkania – bez obaw o posiadane mienie.

INTELIGENTNY DOM
A BEZPIECZEŃSTWO

Oprócz bezpieczeństwa nasza oferta rozwiązań w zakresie systemów inteligentnego domu jest ukierunkowana na zapewnienie maksimum komfortu. Dbałość o ten aspekt przede wszystkim przejawia się przez wprowadzenie domu możliwości automatycznego sterowania wieloma urządzeniami, a są to między innymi:
• klimatyzacja,
• rolety,
• oświetlenie,
• systemy nawadniania ogrodu,
• systemy audio-video,
• ogrzewanie.

Spójne działanie tych wszystkich elementów zapewnia maksymalną wydajność inteligentnego domu, przy równoczesnym zapewnieniu pełnej wygody dla jego mieszkańców.

PEŁEN KOMFORT
INTELIGENTNEGO DOMU

Do komfortu i bezpieczeństwa dochodzi kolejny istotny atut posiadania inteligentnego domu, jakim jest generowanie sporych oszczędności. Dzięki integracji i pełnemu wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych, jak również zabezpieczeniu wyprodukowanej w ten sposób energii – oszczędza się sporą część domowych finansów, które w innym wypadku musiałyby zostać przekazane na dużo mniej efektywne rozwiązania. W związku z tą zaletą naszej oferty można mieć pewność, że początkowa inwestycja w system zarządzania inteligentnym domem naprawdę szybko się wraca.

OSZCZĘDNOŚĆ GENEROWANA
posiadaniem inteligentnego domu

Wszystkie wyżej wymienione zalety nie byłyby niczego warte, gdyby nie współgrały z ochroną środowiska. Nasza firma jednak i o tym pomyślała, dlatego tworząc nasze systemy i dobierając urządzenia, które na nie się składają, zawsze kładziemy nacisk na proekologiczne rozwiązania.
Oczywiście już nawet sama integracja i związany z nią zamysł sterowania nowoczesnymi systemami pomp ciepła bądź innymi urządzeń grzewczymi, idealnie wpisuje się w założenia stworzenia gospodarstwa domowego przyjaznego dla środowiska naturalnego.

INTELIGENTNY DOM
= ZIELONY DOM

Kropką nad „i” i równocześnie wisienką na torcie naszej oferty jest wydajność, jaką zapewnia inteligentny dom. Odpowiednie sterowanie ilością oraz jakością powietrza w zależności od warunków i potrzeb w ramach poszczególnych pomieszczeń - jest majstersztykiem tego systemu, z którego dzisiaj z naszą pomocą każdy może skorzystać.
W razie dodatkowych pytań dotyczących oferty – zapraszamy do kontaktu!

Wydajność systemów
zarządzania inteligentnymi domami