Rozwiązania Inteligentnego domu

Radek on 18 stycznia, 2020

Odpowiednie dopasowanie urządzeń tworzących podwalinę całego systemu inteligentnego domu do potrzeb domowników to absolutna podstawa, by całość współgrała ze sobą i spełniała oczekiwania. Aby móc zapewnić naszym Klientom takie kompleksowe i wydajne rozwiązania, korzystamy tylko i wyłącznie ze sprzętów sprawdzonych i renomowanych producentów. Zachęcamy do przejrzenia listy tych znamienitych marek, które mamy przyjemność w tym miejscu zaprezentować

Inteligentny dom – tworzony tylko z najlepszymi!

Działając kilkanaście lat w branży mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby rozeznać się, które marki są niezawodnymi partnerami w tworzeniu inteligentnych instalacji dla domu, a nasza wiedza i doświadczenia w tym zakresie pozwoliła nam wyselekcjonować:

Bezpieczeństwo

W zapewnieniu najwyższej klasy rozwiązań w zakresie systemu alarmów i monitoringu wizyjnego pomagają nam zadbać marki takie jak: Bosch, Siemens, Dahua, Satel, Hikvision, czy Roger.

Automatyka

Wysoki poziom automatyzacji działania całego systemu zarządzania inteligentnym domem nie byłby możliwy, gdy nie tak renomowani producenci, jak Siemens, Berker, Gira, Ampio, Schneider, Fibaro, oraz Abb.

Ogrzewanie

Buderus, Viessmann, Nibe, Vaillatn – to najważniejsze brandy w dziedzinie systemów grzewczych dla nowoczesnych i inteligentnych domów i z przekonaniem i zaufaniem korzystamy z urządzeń sygnowanych ich logo od lat.

Wentylacja

Jeśli chodzi o systemy wentylacji w inteligentnych domach, marki Daikin, Fujitsu, Lg, oraz Mitsubishy nie mają sobie po prostu równych. Pracujemy na ich sprzęcie od dawna i nigdy się nie zawiedliśmy na dostarczanych rozwiązaniach.

Audio i Video

Żaden inteligentny dom nie byłby kompletny, gdyby nie znalazły się w nim innowacyjne rozwiązania audio i video producentów, jak Sonos, Nec, Sony, czy bardzo popularny JBL. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z markami tej klasy, a nasi klienci są szczęśliwi, że dzięki nam zyskali dostęp do funkcjonalności ich sprzętu, które czynią ich życie prostszym, bezpieczniejszym i wygodniejszym.